Читатель+Интернет+Библиотека = Интерактивный союз

Доброго дня, друзі. Людям поважного віку нелегко  самостійно опановувати технічні новинки, без яких молодше покоління вже не уявляє свого життя.

Комп`ютерний гурток «КомпАс 60+», що діє на базі  нашої бібліотеки, допомагає  людям пікантного віку йти у ногу з часом і навздогін за онуками. Бажаючих  багато, набрано уже четверту групу.

На заняттях члени гуртка освоюють не лише перші ази спілкування з комп’ютером, а також отримують практичні навички для активного ділового та особистого листування, пошуку корисної інформації,  безплатного зв’язку з друзями і родичами за кордоном,  читання в Інтернеті газет та журналів в електронному варіанті, прослуховування музичних файлів, перегляду улюблених фільмів тощо.

Уміння працювати з комп’ютером, на думку «КомпАсівців», є «абсолютно необхідним в епоху ХХІ століття», вони не хочуть відставати від сучасності. Зі слів члена гуртка М. М.Малінченко — «це надає можливість почувати себе сучасною людиною».  Бібліотека для них – це місце, куди вони з бажанням приходять, оскільки можуть провести тут свій вільний час, поєднуючи приємне з корисним.  Це дуже цікаві люди, з багатьма з них у нас навіть склалася дружба.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Облако меток

%d такие блоггеры, как: